Poskytujeme následující služby:

Správa počítačových sítí
spolehlivě fungující počítačová síť je důležitým základme pro provoz IT ve firmě. Jedná se o naši hlavní činnost a zabýváme se návrhem, realizací a následnou správou počítačových sítí. Nabízíme několik druhů spolupráce od vzdálené správy s občasnými výjezdy technika až po nasazení technika "full time" u klienta. Zabýváme se správou všech prvků sítě včetně serverů.

Podpora koncových uživatelů, tzv. end user support
zaměstnanci našich klientů se na nás mohou obrátit kdykoliv telefonicky nebo elektronicky a dostane se jim podpory pro správné fungování jejich pracovních nástrojů. Spadají sem notebooky, pracovní stanice, tablety, mobilní telefony. Podpora probíhá telefonicky, vzdáleným připojením nebo výjezdem technika na místo.

Ttvorba www stránek
v této činnosti dlouhodobě spolupracujeme s firmou, která má rozsáhlé zkušenosti s tvorbou webových prezentací, ale také e-shopů a dalších internetových nástrojů.

Dodávky, servis a údržba HW a SW
v souvislosti s naši hlavní činností se dále zabýváme dodávkou veškerého HW a SW, které klient pro svou práci potřebuje. Řešíme servis porouchaných zařízení. Postaráme se i o vaše tiskárny a další periferie včetně dodávek tonerů a dalších tiskových náplní.

Subdodávky IT služeb na rozáhlých projektech
často jsme najímáni dalšími společnostmi, kteří nedokáží aktuálně pokrýt své závazky z vlastních zdrojů.

Ve spolupráci s dalšími specializovanými firmami zabezpečíme jakékoliv Vaše požadavky na IT infrastrukturu: virtualizace, server hosting, pronájem IT techniky, telefony, alarmy, kamery, IP telefonie, přeprava IT techniky a podobně...